fbpx
growth plan logo

Zbuduj Growth Plan dostosowany do Twojego biznesu

zyskaj dostęp do szytego na miarę kompleksowego planu wzrostów sprzedaży on-line, materiałów wdrożeniowych, społeczności i mentoringu, dzięki którym zaplanujesz i wdrożysz ścieżkę pozyskiwania klienta on-line wg. sprawdzonych schematów.

Podczas 30-minutowej bezpłatnej konsultacji ocenimy czy i w jakim zakresie Growth Plan może pomóc w budowaniu przewidywalnych wzrostów w Twojej firmie!

Growth Plan koncentruje się na pomaganiu firmom w pozyskiwaniu klientów i bardziej strategicznym myśleniu o rozwoju. W trakcie naszej wspólnej drogi stworzysz oczywiście strony sprzedażowe, zaprojektujesz reklamy, wybierzesz i uruchomisz kanały pozyskiwania klienta, wdrożysz automatyzacje itp. ale co ważniejsze, pomożemy Ci podejść do Twojego rynku w sposób strategiczny, korzystając z rozwiązań sprawdzonych na rynku.

Kto stoi za Growth Plan?

Nazywam się Mateusz Wyciślik i od niemal dekady jestem Growth Hackerem. 

Co to oznacza w praktyce? Na co dzień pomagam budować i wdrażać strategie przewidywalnych i skalowalnych wzrostów w firmach na całym świecie. 

Growth Plan jest moją odpowiedzią na problemy, jakie identyfikuję w indywidualnej pracy z klientami. Większość z nich nie wykorzystuje pełnego potencjału wzrostów na swoich rynkach przez dziurawe procesy czy lejki sprzedaży, niewłaściwe pozycjonowanie produktu/usługi, niezidentyfikowanie odpowiednich kanałów wzrostu czy też brak skalowania obszarów o największym potencjale.

Ten program to swoiste połączenie indywidualnej współpracy z własną pracą. Chciałem, by Growth Plan i strategie, które wdrażam na co dzień były na wyciągnięcie ręki zarówno dla dużych jak i małych firm.

Jeśli czujesz, że Twoje działania są chaotyczne i nie wykorzystujesz pełnego potencjału kanałów on-line w biznesie, to ten holistyczny program wraz z moją indywidualną pomocą jest dla Ciebie!

Mateusz Wyciślik Growth Plan
Z Mateuszem pracowaliśmy nad wsparciem naszego procesu pozyskiwania nowych użytkowników dla aplikacji 2FAS. Mateusz doskonale rozumiał specyfikę naszego biznesu i konieczność wdrażania skalowalnych strategii pozyskiwania ruchu i klientów bez dużych nakładów reklamowych. W ciągu kilku miesięcy wspólnej pracy strategicznej i przeprowadzanych testów, wdrożyliśmy nowe strategie pozyskiwania ruchu i użytkowników. Współpracę mogę polecić wszystkim tym, którzy szukają nieszablonowego podejścia do generowania sprzedaży on-line opartego o liczby i analitykę.
Marek Bardziński
Ceo & Founder 2FAS
Gdy mieliśmy problemy z automatyzacją generowania leadów w naszej firmie Mateusz nie tylko pokazał rozwiązania, które działają u nas do dzisiaj. Pokazał też, że istnieją prostsze, niestandardowe ścieżki, których nie wykorzystuje nasza konkurencja. Do dzisiaj pozwala nam to na zdobywanie klientów na autopilocie. Znakomity profesjonalista.
Jerzy Nowak
Przedsiębiorca NXT Nutrition Sp. z o.o

Czy Twoja firma mierzy się z tymi problemami?

 •  Masz za dużo wiedzy – setki taktyk i narzędzi, które niekoniecznie pasują do Twojego modelu biznesowego lub etapu, na którym znajduje się Twoja firma? 

 • Nie wiesz, które z kanałów generują zyski – problem z identyfikacją i skalowaniem najbardziej zyskownych kanałów.
   
 • Dotychczasowe kanały przestały być zyskowne – drożejąca reklama i coraz większa konkurencja sprawiła, że kanały, na których opierała się sprzedaż przestały działać niemal z dnia na dzień.

 • Twój zespół lub agencja „nie dowozi” – pracujesz ze zdolnym zespołem, który jednak ma problem z ułożeniem marketingowych klocków w zwartą strategię naczyń połączonych. 

Jak Growth Plan pomoże Twojej firmie?

 •  Indywidualny PLAN biznesowych wzrostów – otrzymasz strategię i plan budowania przewidywalnych wzrostów wraz z indywidualną konsultacją i dostosowaniem do potrzeb Twojego biznesu.

 • Jasna ścieżka wdrożenia dla Ciebie lub Twojego zespołu – plan to tylko połowa sukcesu. Otrzymasz jasną ścieżkę wdrożenia każdego z etapów – samodzielnie lub delegując do swojego zespołu (lub freelancera/agencji).
   
 • Tylko mierzalne efekty – Growth Plan skupia się na mierzalnych i skalowalnych kanałach. Koniec ze zgadywaniem czy coś jest opłacalne czy też nie. 

 • Eksperckie wsparcie mentoringowe 2 razy w miesiącu spotkamy się na grupowym mentoringu podczas którego przyspieszysz wdrażanie i rozwój swojej strategii.

Czym Growth Plan różni się od innych programów na rynku?

W ramach Growth Plan najpierw wybierzesz jedną z kilkunastu ścieżek rozwoju na podstawie swojego modelu biznesowego oraz etapu rozwoju firmy, a następnie zostanie ona dostosowana indywidualnie do Twojego biznesu.

 

Wiem, że sieć pełna jest wiedzy, taktyk i strategii, które niekoniecznie pasują do Twojej firmy i jej często specyficznego rynku. 

 

Growth Plan to strategia szyta na miarę, którą możesz wdrażać bez zastanawiania się, czy dobrane kanały, taktyki i narzędzia sprawdzą się na dłuższą metę.

Mając swoją mapę (Growth Plan) pozostaje tylko wdrażanie wiedzy krok po kroku w życie. 

Sercem programu jest szczegółowa wiedza zgromadzona wokół 6 filarowych obszarów wzrostu. 

Prezentowana w programie wiedza oparta jest o prawie dekadę doświadczeń z zakresu growth hackingu, wypracowane strategie w pracy agencyjnej oraz konsultingowej. 

Wiedza rozszerzana będzie także o regularne warsztaty on-line.

Ostatni, choć niemniej ważny etap drogi z Growth Planem to regularny grupowy mentoring. 

2 razy w miesiącu organizowane są spotkania on-line podczas, których omawiamy konkretne przypadki i pomagamy w codziennych wyzwaniach, które mogą pojawić się podczas wdrażania. 

Spotkania prowadzone są zarówno przez twórcę Growth Plan - Mateusza Wyciślika - ale także sporadycznie przez zapraszanych mentorów i ekspertów w wąskich dziedzinach takich jak SEO, optymalizacja konwersji, PPC czy e-commerce.

Buduj wzrosty niczym z Lego

Znasz zasadę Pareto? 

Według niej 20% działań przekłada się na 80% efektów

Problemem dzisiejszego biznesu, nie jest zbyt mało wiedzy a zbyt dużo wiedzy, w której przedsiębiorcy i zespoły marketingowe potrafią się zgubić. 

Dlatego właśnie Growth Plan od początku budowany jest jako ścieżka, w której bierzesz tylko to, co realnie potrzebne w Twoim biznesie i pomijasz całą resztę. 

Growth Plan to swoisty zestaw klocków Lego

Klocki to nasze sprawdzone strategie, taktyki czy narzędzia. Same klocki jednak to tylko połowa sukcesu. By zobaczyć efekt szybko, potrzebujesz instrukcji krok po kroku i wizji końca. To właśnie Twój Growth Plan, który stworzymy wspólnie na start naszej przygody.

Dzięki temu poświęcasz czas wyłącznie na wiedzę i taktyki przybliżające Cię do biznesowych celów. To dzięki temu podejściu szacuję, że wdrożenie swojego kompleksowego Growth Planu zajmie zaledwie od 2 do 5 miesięcy. 

Jak wygląda praca z Growth Plan krok po kroku?

Wybierasz swój model i etap biznesu

Wybierasz jedną z 12 ścieżek rozwoju w zależności od Twojego modelu biznesowego (np. e-commerce czy usługi B2B) oraz etapu rozwoju firmy (np. zweryfikowany na rynku i zarabiający biznes potrzebujący skalowania sprzedaży). 

Tym sposobem otrzymasz pierwszy filarowy Growth Plan.

Krok 1

Dostosowanie do potrzeb Twojej firmy

Mając pierwszy draft Growth Planu poprosimy Cię o więcej informacji o Twoim biznesie i pomożemy indywidualnie zmodyfikować go tak, by w 100 procentach odpowiadał potrzebom, celom i możliwościom Twojego biznesu. 

W efekcie dostaniesz indywidualną ścieżkę rozwoju i strategię gotową do dalszego wdrażania.

Krok 2

Wdrożenie strategii w życie

Nawet najlepszy plan bez wdrożenia nie będzie miał znaczenia. 

W ramach Growth Plan otrzymasz kompleksowe materiały, który pomogą wdrożyć Ci każdy z elementów zaplanowanych w indywidualnej strategii. 

Otrzymasz dostęp do całej bazy materiałów, jednak program jest ułożony w taki sposób by w ramach Twojego planu wykorzystać tylko około 20 procent wiedzy, która pasuje do Twojej strategii. 

Celem Growth Plan są możliwie najszybsze wyniki Twojego biznesu, możliwie najmniejszym nakładem sił. 

Jeśli masz ochotę możesz jednak korzystać także z materiałów i strategii, które nie znalazły się w Twoim planie.

Krok 3

Dostęp do społeczności i networking

W ramach Growth Planu otrzymujesz także dostęp do społeczności. 

W tym miejscu możesz przedstawić swój biznes, pozyskać potencjalnych klientów lub partnerów biznesowych i dyskutować na temat wdrożeń swojego Growth Planu!

Krok 4

Udział w spotkaniach mentoringowych

Co dwa tygodnie spotykamy się podczas spotkań mentoringowych podczas, których możesz zgłosić zarówno własne wyzwania jak i przyglądać się, w jaki sposób rozwiązujemy problemy innych firm na żywo!

Krok 5

Dodatkowe warsztaty on-line

6-12 razy w roku odbędą się dodatkowe warsztaty on-line poruszające bieżące trendy i pogłębiające taktyki 

Krok 6

U kogo zadziała Growth Plan?

W chwili obecnej Growth Plan budowany jest z myślą o 6 modelach biznesowych (znajdziesz je poniżej). Z początkiem roku 2023 zostaną także dodane 2 kolejne (dedykowane biznesom typu aplikacje mobilne oraz typu marketplace).

E-commerce

Dla osób prowadzących sklepy internetowe.

Usługi B2B

Biznesy zajmujące się sprzedażą usług B2B.

Usługi B2C

Biznesy specjalizujące się w sprzedaży usług dla klientów indywidualnych.

SAAS & software B2B

Dla firm sprzedających rozwiązania softowe w modelu SAAS lub klasy enterprise.

SAAS & software B2C

Dla firm sprzedających rozwiązania softowe w modelu SAAS dla klienta indywidualnego

Edukacja

Biznesy oparte o sprzedaż wiedzy eksperckiej.

Jak dołączyć do Growth Plan?

Nie musisz zastanawiać się, czy Growth Plan jest dla Ciebie. 

Umów poniżej bezpłatną 30-minutową konsultację, podczas której lepiej poznamy Twój biznes, jego wyzwania i możliwości.


Ocenimy czy Growth Plan jest odpowiednią drogą dla Twojego biznesu, jeśli tak, otrzymasz wszystkie szczegóły jak dołączyć na pokład. Jeśli nie, podpowiemy Ci, jaką drogę warto wybrać w Twoim przypadku!

Umów konsultację i sprawdź czy Growth Plan jest dla Ciebie

Z czego składa się program?
 • Indywidualny Growth Plan (strategia) dla Twojej firmy
 • Materiały edukacyjne, dzięki którym wdrożysz plan krok po kroku
 • Mentoring grupowy 2 razy w miesiącu
 • Dostęp do społeczności i networkingu Growth Plan
 • Bezpłatny udział w dodatkowych wydarzeniach on-line